1. …võib proteesi kandmine olla esialgu ebamugav. Olge kannatlik ning püüdke proteesi hoolimata ebamugavustundest kanda, sellega on võimalik harjuda! Esimesed kaks nädalat proteesi valmimise järgselt on kõige raskemad ning suu peab uue olukorraga harjuma. Selle aja jooksul eemaldage protees vaid selle puhastamseks ning kandke proteesi ka öösiti. Hiljem tuleb see ööseks siiski kindlasti eemaldada.
  2. …kui protees ei ole suus, tuleb see paigaldada niiske salvrätiku sisse pakituna spetsiaalsesse karpi. Vastasel korral proteesimaterjal kuivab ning muutub hapraks. Samuti võib protees kootuda ning tunduda ebatäpsena.
  3. …proteesi tuleb kaks korda päevas hoolikalt puhastada. Proteese tuleb pesta kasutades hambaharja ja vedelseepi ning loputada voolava vee all. Hambapastaga ei ole soovitav proteese puhastada, sest pasta on liialt abrasiivne ja võib proteesi pinda kahjustada. Lisaks tuleb kasutada proteeside puhastamiseks mõeldud erivahendeid (vees lahustuvad tabletid), mis aitavad proteese desinfitseerida. Eriti hoolikalt tuleb puhastada tugihoideklambrite piirkonda. Proteesihooldustooteid saab osta apteegist.