Meie hambaravi kliinik tegutseb alates 1994. aastast. Algusest peale on meie eesmärgiks olnud hoida ravistandardid väga kõrgel tasemel ja pakkuda meie patsientidele parimaid ja turvalisi lahendusi. Kliiniku ortodondid, implantoloog, proteesiarst, hambaarstid ja juureravi spetsialist aitavad meie patsientidel saada ilusat ja säravat naeratust kiiresti ja mugavalt.

Meie filosoofia on väga lihtne. Me siiralt usume, et kui oma töö meeldib ja pakub rahuldust, tõmbab see külge inimesi, kes on hingelt lähedased. Me usume, et parimaid tulemusi tagab meeskonnatöö, kus iga meeskonna liige on oma ala spetsialist.

Meie töö põhimõtteks on personaalne lähenemine ja vastastikune usaldus. On ju teada, et ainult arsti ja patsiendi igakülgne koostöö tagab parima ravitulemuse. Sellepärast koostamegi igale patsiendile individuaalse raviplaani ning püüame alati arvestada inimese soovide ja vajadustega.

Mõeldes Teie mugavusele oleme sisustanud kaasaegsed raviruumid Tallinna kesklinnas, et abi oleks lähedal nii jalgsi, bussiga kui autoga tulles.